Добре дошли в Components-Shop.com
Български език

Изберете език

  1. English
  2. Deutsch
  3. Italia
  4. Slovenská
  5. Français
  6. Svenska
  7. čeština
  8. Dansk
  9. Magyarország
  10. Türk dili
  11. español
  12. Português
  13. 한국의
  14. Gaeilge
  15. Suomi
  16. Slovenija
  17. Nederland
  18. Hrvatska
  19. Български език
  20. românesc
  21. ภาษาไทย
  22. Kongeriket
  23. tiếng Việt
Отказ
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
У дома > Продукти > Кабелни сглобки > Заключващи кабели

Заключващи кабели2487 Намерени продукти

<123456789101112131415>
ICD040GVP163D-05

Amphenol FCI

ICD040GVP163D-05
описание:QSFP+AOC+QSFP QDUAL 5M
Amphenol FCI
Amphenol FCI- Amphenol Corporation acquired FCI Asia Pte Ltd on 8 Jan 2016, further strengthening FCI as an international connector and cable assembly solutions manufacturer of Backplane Connectors, Power Solutions, Board/Wire to Board Connectors, Input/Output Connectors, Optical Interconnect, Cable Assemblies and Flex Connectors. At Amphenol FCI (AFCI), they design and manufacture a wide array of hi-tech connector solutions for various market applications, including data/tele-communications, data storage and servers, consumer electronics, medical, industrial & instrumentation, automotive motorized vehicles as well as renewable energy. Their global footprint comprises of R&D, manufacturing and sales operations. They are well renowned and respected for their technological leadership, as well as innovative connector and cable assembly solutions. Related product brands include: Amphenol, Amphenol Advanced Sensors (formerly GE Sensing), Amphenol Aerospace Operations, Amphenol Commercial Products, Amphenol Industrial, Amphenol Pcd, Amphenol RF, Amphenol Sine Systems, Amphenol SV Microwave.
 RFQ
  • част #:10117946-5070LF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • В наличност:375
$70.339/pcsRFQ
10112041-5050LF Image
  • част #:10112041-5050LF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • В наличност:426
$62.774/pcsRFQ
$8.916/pcsRFQ
$0.374/pcsRFQ
  • част #:5602-44-0142A-400
  • Производители:3M
  • описание:SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 0.40M
  • В наличност:37461
$0.704/pcsRFQ
  • част #:EPLSP-019-0950
  • Производители:Samtec Inc.
  • описание:EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
  • В наличност:686
$35.487/pcsRFQ
  • част #:10120089-2070LF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • В наличност:1130
$16.263/pcsRFQ
2142969-4 Image
$15.511/pcsRFQ
$241.373/pcsRFQ
  • част #:EPLSP-E-019-0350
  • Производители:Samtec Inc.
  • описание:EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
  • В наличност:656
$36.12/pcsRFQ
  • част #:0745472043
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:X4 SAS - 4X LNLNK JACKSCW CABLE
  • В наличност:4200
 RFQ
  • част #:0747522401
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:SFP+ PASSIVE 4M 28 AWG GENERIC C
  • В наличност:1815
$12.54/pcsRFQ
0747521701 Image
  • част #:0747521701
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:SFP+ PATCH CABLE 7M 30AWG
  • В наличност:1188
$19.624/pcsRFQ
  • част #:8G26-8A-CB1-00-6.00
  • Производители:3M
  • описание:HI RTBLTY EXT MINI SAS CBL ASSY
  • В наличност:351
$53.867/pcsRFQ
$0.163/pcsRFQ
$101.634/pcsRFQ
1110251200 Image
  • част #:1110251200
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:CABLE ASSY CXP 84POS MALE .5M
  • В наличност:327
$61.362/pcsRFQ
10084749-P010006LF Image
$26.513/pcsRFQ
FCBN425QB1C05 Image
$568.989/pcsRFQ
6A11-A0141-030.0-0 Image
  • част #:6A11-A0141-030.0-0
  • Производители:3M
  • описание:AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 30M
  • В наличност:4610
 RFQ
$174.054/pcsRFQ
$4.36/pcsRFQ
10117771-3010LF Image
  • част #:10117771-3010LF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:EX CA MINSAS HD 4X MINSAS 2.1 1M
  • В наличност:888
$21.263/pcsRFQ
  • част #:6A22-D0421-016.0-0
  • Производители:3M
  • описание:AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 16M
  • В наличност:204
$125.154/pcsRFQ
  • част #:1003451301
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:ZQSFP TO 4ZSFP 25G CBL ASSY 3M 3
  • В наличност:604
$37.505/pcsRFQ
P941-19I Image
  • част #:P941-19I
  • Производители:Tripp Lite
  • описание:CABLE ATA/SATA 19"
  • В наличност:11649
$1.76/pcsRFQ
AK-SATA-030 Image
$0.494/pcsRFQ
6A22-A0441-014.0-0 Image
  • част #:6A22-A0441-014.0-0
  • Производители:3M
  • описание:QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 14M
  • В наличност:4710
 RFQ
$318.119/pcsRFQ
 RFQ
  • част #:0739290011
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:SFP PATCH CABLE - 0.5M
  • В наличност:1966
$10.584/pcsRFQ
FCBP110LD1L10 Image
 RFQ
6A24-B0421-013.0-0 Image
  • част #:6A24-B0421-013.0-0
  • Производители:3M
  • описание:QSFP-CX4 DDR 4CH PLENUM OM2 13M
  • В наличност:4014
 RFQ
$2.732/pcsRFQ
$22.145/pcsRFQ
  • част #:10117771-5070HLF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • В наличност:211
$83.458/pcsRFQ
  • част #:EPLSP-E-019-2000
  • Производители:Samtec Inc.
  • описание:EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
  • В наличност:343
$62.255/pcsRFQ
0745470302 Image
  • част #:0745470302
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:CABLE MINI SAS EXT M-M 26POS 2M
  • В наличност:1409
$16.238/pcsRFQ
$42.42/pcsRFQ
$57.969/pcsRFQ
10093084-2030LF Image
  • част #:10093084-2030LF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:CABLE ASSY QSFP 30AWG 3M
  • В наличност:1169
$21.153/pcsRFQ
$13.78/pcsRFQ
 RFQ
$7.162/pcsRFQ
$6.849/pcsRFQ
  • част #:0745581001
  • Производители:Molex, LLC
  • описание:X4 SAS TO INTRNL SFF-8484 KEY 2
  • В наличност:3215
 RFQ
  • част #:10117946-2020HLF
  • Производители:Amphenol FCI
  • описание:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • В наличност:805
$24.771/pcsRFQ
N282-03M-28-BK Image
  • част #:N282-03M-28-BK
  • Производители:Tripp Lite
  • описание:DAC COPPER INFINIBAND CABLE 10'
  • В наличност:160
$164.725/pcsRFQ
FCBG110SD1C07 Image
$26.053/pcsRFQ

Заключващи кабели2487 Намерени продукти

<123456789101112131415>